Samochód do ślubu

W tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne, zatem to czym dojedziemy do kościoła także. Możliwości mamy bardzo wiele od popularnych do najbardziej ekstrawaganckich.
Tutaj oczywiście pojawia się kwestia indywidualnych upodobań co do wyboru pojazdu, którym nie zawsze musi być samochód, a może być bryczka. Coraz modniejsze staje się wybieranie pojazdów zabytkowych lub bardzo oryginalnych, pary, które połączyła wspólna pasja motoryzacji niejednokrotnie decydują się na przyjazd do kościoła motorem, a nawet rowerem lub konno. Wielu przyszłych małżonków decyduje się na wynajem limuzyn specjalnie na okazję ślubu, aby w ten jeden dzień zapewnić sobie dawkę luksusu. Koszt wynajęcia takiego samochodu oscyluje w granicach tysiąca złotych, ponadto bardzo często wraz z takim autem jednocześnie zatrudnia się także kierowcę. Samochody te wynajmowane są na godziny lub na całą usługę w zależności od firmy. Zasady dobrego wychowania nakazują zaprosić pana kierującego samochodem na obiad weselny, co pociąga za sobą dodatkowe koszty, jednak jest bardzo miłym i uprzejmym gestem.

Można również pożyczyć samochód od kogoś z rodziny lub przyjaciół albo jechać swoim, jest to opcja tańsza i dogodna, zwłaszcza jeśli ktoś z bliskich ma pojazd, który nam odpowiada. Takie wyjście pozwoli nam zaoszczędzić kilka złotych, co przy organizacji wesela i ograniczonym budżecie jest niezwykle ważną kwestią.

Oprócz wyboru pojazdu należy go również odpowiednio przybrać, dekoracje to mogą być dowolne, najczęściej używa się do tego ozdób kwiatowych, wstążek, kolorowych balonów i okazjonalnych napisów na tablice rejestracyjne. Elementy te często dobierane są pod kolor sukni panny młodej, stroju pana młodego i dodatków ślubnych, aby tworzyły spójną całość, a także cechowały się elegancją i szykiem. Możemy zlecić dekorację auta kwiaciarni, która dostarcza kwiaty na ślub. Jest kilka sposobów dekoracji-można umocować kwiaty na szarfach opasających samochód lub umieścić je na specjalnych mocowaniach. Na masce samochodu ustawia się kompozycję kwiatową, często w postaci serca. Przykleja się również specjalną naklejkę z napisem „Państwo młodzi” na przednią lub tylną tablicę rejestracyjną. W Polce nie jest popularne przywieszanie baloników do samochodu, jednak jest to również jedna z możliwości przyozdobienia samochodu.

Do dekorowania używa się najczęściej jasnych, pastelowych kolorów, niejednokrotnie dopasowanych do stroju państwa młodych.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17918 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/auto-do-slubu/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435