Wyjątkowe fryzury i makijaż

Fryzura ślubna jest to element, który powinien idealnie pasować do kreacji ślubnej, dodatków, podkreślać makijaż panny młodej oraz podkreślać atuty urody w ten ważny dzień.

Upięcie nie musi się kojarzyć wyłącznie z tradycyjnym kokiem, salony fryzjerskie oferują obecnie wiele katalogów modnych fryzur, począwszy od rozpuszczonych włosów, swobodnego uczesania, aż po fantazyjne upięcia, pasujące do odważnych sukien ślubnych. Dodatkowo fryzurę dobieramy do kształtu twarzy, a także koloru i rodzaju włosów. Ponadto można wpiąć we włosy wiele dodatków ślubnych takich jak: diadem, ozdobny grzebień, tiarę, spinki czy kwiat, które urozmaicą uczesanie, a także ożywią twarz. Ważne, aby dopasować wszystkie elementy stroju do siebie, a fryzurę potraktować jako zwieńczenie dzieła, które sprawi, że każda panna młoda poczuje się w tym wielkim dla siebie dniu jeszcze bardziej wyjątkowa, a goście zapamiętają ją jako prawdziwą promieniującą szczęściem piękność.

Nie wolno także zapomnieć o makijażu pasującym do fryzury i urody. Wiele panien młodych korzysta z usług profesjonalnej wizażystki, przed ślubem wykonywany jest makijaż próbny, następnie ten właściwy w dniu ślubu, jest to wyjście wygodne, gdyż nie musimy martwić się o dobór i trwałość kosmetyków, ponieważ te używane przez wizażystkę są profesjonalne, a co za tym idzie nie zmyją się w trakcie uroczystości. Jednakże panie wykonujące same makijaż muszą pamiętać o poszczególnych jego etapach: oczyszczaniu twarzy, nałożeniu kremu, bazy rozświetlającej pod podkład, która utrwali makijaż, użycia korektorów na cienie pod oczami oraz przyprószenia twarzy lekkim pudrem, następnie zaś przechodzimy do malowania oczu cieniami, tuszem do rzęs, a także podkreślenia ust błyszczykiem czy szminką. Makijaż oczu jest niezwykle trudny, aczkolwiek podkreśla on wyraz i piękno spojrzenia. Najlepiej użyć kilku cieni w podobnej tonacji, lecz różnych odcieniach, dobór kolorów zależy od typu urody jaki posiada panna młoda. Niektóre panie zamiast cieni używają wyłącznie eyelinera stylizując się na Audrey Hepburn do tego włosy czesząc w charakterystyczny, wysoki kok.

Oprócz makijażu, należy także wspomnieć o perfumach, warto mieć przy sobie mały flakonik, aby móc odświeżyć zapach po kilku godzinach. W tym dniu nie należy eksperymentować z nowymi perfumami, lecz polegać na wcześniej sprawdzonych, w których czujemy się dobrze.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17768 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/fryzury-slubne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435